עו”ד חן שקד

עו”ד שקד עוסק למעלה מ-20 שנה בליווי פעילות גופים עסקיים בהיבטים משפטיים ומסחריים.

עו”ד שקד פעל כעורך דין במשרדים מובילים כמו משרד לוי – מידן, משרד אפשטיין – חומסקי, וכן כיועץ משפטי פנימי של חברות מובילות כמו אל-על וחברת התרופות דקסון.

עו”ד שקד עסק בניהול חברות Startup כסמנכ”ל חברות הפורטפוליו של האוניברסיטה העברית וכמנכ”ל של חברות Startup בתחום הקלינטק, ביוטכנולוגיה וציוד רפואי.

לקוחות המשרד נהנים מייצוג משפטי וליווי עיסקי על ידי מי שהתנסה בפועל בכל היבטי ההקמה והניהול של מיזמים, ומיחס אישי.

עו

משרד שקד ושות’

המשרד פועל בתחום המסחרי ומלווה גופים עסקיים משלב היזום, בניית המודל העסקי והמשפטי וההקמה, דרך ההתקשרויות וההסכמים הנחוצים ובמיוחד הסכמי רישיון, ההגנה על הקניין הרוחני, גיוס כספים, הסכמי שיתוף פעולה ועוד, תוך מתן מענה לכל הצרכים המשפטיים של העסק.

משרד שקד ושות’ הינו משרד עורכי דין חריג וייחודי בתחומו, המקפיד לספק ללקוחותיו ערך מוסף רב מעבר לשירותים המשפטיים הניתנים במשרדים מסוגו.

עורך דין חן שקד, מקים המשרד, הוא בעל נסיון עשיר ורב שנים בפיתוח עסקי, ניהול חברות הזנק בתחומים שונים, והשקעות בחברות.

הנסיון שצבר עורך דין שקד מקנה לו הבנה עמוקה של התהליכים העסקיים, הסיבות להצלחה ומנגד הכשלים האפשריים העומדים בפני חברות מבוססות טכנולוגיה.

המשרד מנצל את הניסיון העסקי והמשפטי של עו”ד שקד בליווי חברות Startup משלב ההקמה ועד לשלב ה-Exit, בכל התחומים ובמיוחד בתחומים – פארמה, ביוטכנולוגיה, ציוד רפואי וקלינטק על מנת לספק ליווי משפטי עם היבטים עסקיים רחבים הדרושים לחברות מסוג זה.

עו”ד שקד שם לו למטרה לחלוק מנסיונו הרחב וידיעותיו בתחום היזמי והעסקי על מנת ללוות חברות להצלחה, וזאת תוך הקפדה על טיפול אישי בכל לקוח ולקוח ללא הפליה.

כתיבת תגובה